+370 631 65353Užkanavės 60, Kunigiškiai, Palanga

Salės nuoma Jūsų šventei svečių namuose "SAULĖS VILA" Palangoje

Ne sezono metu siūlome salės nuomą Jūsų šventei iki 20 asmenų.

Mielai Jus kviečiame švęsti gimtadienį, šeimos ar įmonės šventes, krikštynas ar netgi nedideles vestuves.

Jūsų šventės išskirtinumui - moderni vila su dideliu uždaru kiemu, pirtimi bei baseinu. Šalia pušynas, už kurio girdėti ošianti jūra, iki jos tik apie 150 metrų gražiu pušyno takeliu.

Jūsų patogumui: didelė salė antrame vilos aukšte, mini virtuvė užkandžių ruošimui. Galite nesirūpinti dėl svečių nakvynės, juk čia pat vilos kambariai bei apartamentai. Tad galite švęsti ir kelias dienas :)

Taip pat mielai Jus priimsime, jei norite surengti seminarą, nedidelę konferenciją ar verslo susitikimą. Ypač patogu rengti kelių dienų seminarus ar mokymus, renginio dalyviai gali apsigyventi vilos kambariuose.

Didelėje privačioje vilos teritorijoje yra galimybė pastatyti paviljoną.

Taip pat galite užsisakyti viloje esančią pirtį su baseinu.

Dideliame vilos kieme yra pavėsinė, grilis, ugniakuras. Tad esant geram orui, šventę galėsite paįvairinti kieme keptais šašlykais, žuvimi, mėsos kepsniu ar išsivirti žuvienę.

Svečių automobiliams - daug vietos uždarame vilos kieme.

ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!ŠVENTĖMS!